Marie Stendahl
Driftledare
Tel: 011-400 09 62
Mobil: 0703-62 64 80
marie.stendahl@renall.se

Fredrik Sollert
Driftledare
Tel: 011-400 09 61
Mobil: 0703-31 30 39
fredrik.sollert@renall.se


Helena Netzell

Transport- och driftledare
Tel: 011-400 09 75
Mobil: 0705-31 08 73
helena.netzell@renall.se


Caroline Suoraniemi

Transport- och driftledare
Tel: 011-400 09 76
Mobil: 0705-33 96 57
caroline.suoraniemi@renall.se

Andreas Nilsson
Transport-och driftledare
Tel: 011-19 00 00
Mobil: 0703-90 74 80
andreas.nilsson@renall.se
andreas@fredrikfrakt.se

Martin Jonsson
Transport-och driftledare
Tel: 011-19 00 00
0702-80 32 15
martin.jonsson@renall.se
martin@fredrikfrakt.se

Veronica Gerhardsson
Driftsledare
Tel: 011-400 09 68
Mobil: 0761-62 80 07
vg.renall.se

Inger Andersson
Ekonomichef Renall
Tel: 011-400 09 74
Mobil: 0727-44 34 10
inger.andersson@renall.se

Är det ditt foto som ska finnas här?
Nyantällning av drift/transportledare
Är du intresserad?
Hör av dig till Caroline Rehnström
som kan berätta mer om tjänsten
Senaste ansökningadag 31/5

Caroline Rehnström
Driftchef
Tel: 011- 10 13 90 
Mobil: 0700-20 23 21
caroline.rehnstrom@renall.se

Veronica Thoresson
Ekonomi
Tel: 011-400 09 60
Mobil: 0733-60 07 36
veronica.thoresson@renall.se

Anica Hellgren
Ekonomichef Fredrik Frakt
Tel 011-19 00 00
Mobil: 0722-30 29 64
anica@fredrikfrakt.se

 
 

Anne-Marie Holmberg
Försäljningschef/avfallsrådgivare
Tel: 011-400 09 67
Mobil: 0725-08 91 00
am.holmberg@renall.se


Eric Harrysson

Säljare/Avfallsrådgivare
Tel: 011-400 09 70
Mobil: 0702-23 54 30
eric.harrysson@renall.se

Eva Lindvall
Säljare/avfallsrådgivare
Tel: 011-400 09 65
Mobil: 0708-24 29 78
eva.lindvall@renall.se


Robert Sandsveden

Miljö- och konsultchef
Tel: 011-400 09 66
Mobil: 0722-28 81 78
robert.sandsveden@renall.se


Amanda Kellerman
Miljökonsult
Tel 011-400 09 73
Mobil: 0702-76 17 35
amanda.kellerman@renall.se


Daniel Andersson

Miljökonsult, säkerhetsrådgivare
Tel: 011-400 09 71
Mobil: 0703-31 01 97
daniel.andersson@renall.se


Anna Johansson

Administration
Tel: 011-400 09 64
Mobil: 0706-24 29 07
anna.johansson@renall.se

Ronny Fyhr
VD och ägare
Mobil: 0705-31 78 92
ronny.fyhr@renall.se

Marie-Louise Fyhr
Marknadschef och ägare
Mobil: 0705-55 00 96
ml.fyhr@renall.se


Fredrik Jonsson
VVD och ägare
Mobil: 0730-74 74 72
fredrik@fredrikfrakt.se