Veronica Gerhardsson
Platschef Norrköping
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 68
Mobil: 0761-62 80 07
vg@renall.se

Michael Utterström
Affärsområdeschef Bygglogistik
Tel 011-19 00 00
Mobil 0706-96 50 63
michael.utterstrom@renall.se

Helena Netzell
Förädraledig

helena.netzell@renall.se

Emil Pålmo
Driftledare containertjänster
Tel. 011-400 09 64
emil.palmo@renall.se

Niklas Andersson
Driftledare containertjänster
011-19 00 00
011-400 12 58
0708-82 12 64
niklas.andersson@renall.se

Camilla Hedman
Föräldraledig
camilla.hedman@renall.se




Karina Hillman
Driftledare kommunala entreprenader Vingåker, Katrineholm, Flen
011-19 00 00
Direkt: 011- 400 09 26
0729-83 50 83
karina.hillman@renall.se

Fredrik Sollert
Driftledare spol- och jourverksamhet 
Tel kontor: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 61
Mobil: 0703-31 30 39
fredrik.sollert@renall.se

Sari Trygg
Administratör
011-19 00 00
011-400 09 24
072-983 50 90
sari.trygg@renall.se

Caroline Suoraniemi
Driftledare containertjänster
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 76
Mobil: 0705-33 96 57
caroline.suoraniemi@renall.se

Johan Björklund
Transportledare spol- och jourverksamhet
Tel: 011-19 00 00 
Direkt:011-400 09 25
Mobil: 0722-30 29 48
johan.bjorklund@renall.se

Thomas Dehlin
Driftledare kommunala entreprenader Söderköping Åtvidaberg, Valdemarsvik
Tel: 011-19 00 00
Direkt:
Mobil: 070-5310873
thomas.dehlin@renall.se

Andreas Nilsson
Driftledare kran-och maskintjänster
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 23
Mobil: 0703-90 74 80
andreas.nilsson@renall.se

Anett Engelhoffer
Platschef Linköping
Tel: 013-12 46 00
Mobil: 0708-48 48 72
anett.engelhoffer@renall.se

Fredrik Karlsson
Driftledare kran- och maskintjänster
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 27
Mobil: 0703-31 93 85
fredrik.karlsson@renall.se

Julian"Julle" Blomberg
Driftledare Linköping
Tel: 013-12 46 00
Mobil: 0708-82 13 79
julian.blomberg@renall.se

Mathias Mattsson
Transportledare Linköping
Tel: 013-12 46 00
Mobil: 0707-55 98 29
Mathias.mattsson@renall.se

Inger Andersson
Ekonomichef 
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 74
Mobil: 0727-44 34 10
inger.andersson@renall.se

Anne-Marie Holmberg
Marknad- och försäljningschef
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011- 400 09 67
Mobil: 0725-08 91 00
am.holmberg@renall.se

Alexander Djerf
Säljare/avfallsrådgivare
Tel: 013-12 46 00
Direkt: 011-400 09 22
Mobil: 0790-73 76 34
alexander.djerf@renall.se

Lukas Skoglund
Säljare/avfallsrådgivare
Tel. 013-12 46 00
Direkt. 011-400 12 57
Mobil. 0722- 30 53 66
lukas.skoglund@renall.se


Veronica Thoresson
Ekonomi
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 60
Mobil: 0733-60 07 36
veronica.thoresson@renall.se

Eva Lindvall
Säljare/avfallsrådgivare
Tel: 011-1900 00
Direkt: 011-400 09 65
Mobil: 0708-24 29 78
eva.lindvall@renall.se

Pernilla Casimiro
Sälj och marknadskoordinator
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 70
Mobil: 0702-23 54 30
pernilla.casimiro@renall.se

Ingrid Franzén
Miljökonsult
011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 77
070-607 38 32
ingrid.franzen@renall.se

Daniel Andersson
Miljökonsult, säkerhetsrådgivare
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 71
Mobil: 0703-31 01 97
daniel.andersson@renall.se


Robert Sandsveden
Miljö- och konsultchef
Tel: 011-19 00 00
Direkt.011-400 09 66
Mobil: 0722-28 81 78
robert.sandsveden@renall.se

Emil Löfstrand
Miljökonsult
Tel: 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 20
Mobil: 072-235 10 01
emil.lofstrand@renall.se


Amanda Kellerman
Miljökonsult
Tel 011-19 00 00
Direkt: 011-400 09 73
Mobil: 0702-76 17 35
amanda.kellerman@renall.se

Ronny Fyhr
VD och ägare
Direkt 011-400 09 63
Mobil: 0705-31 78 92
ronny.fyhr@renall.se

Marie-Louise Fyhr
Projektansvarig och ägare
Mobil: 0705-55 00 96
ml.fyhr@renall.se


Fredrik Jonsson
VVD och ägare
Direkt: 011-400 09 21
Mobil: 0730-74 74 72
fredrik.jonsson@renall.se